Sıkça Sorulan Sorular

Yurtiçi Kargo veya Mng Kargo ile teslim edilir.
Malesef, kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır. Ürünü satın alma esnasında aşağıdaki seçenekleri seçebilirsiniz.

*Kredi Kartı tüm kartlara Tek Çekim İndirimli fiyat 
*Havale/Eft  Havale/Eft  İndirimli Fiyat

 
Ürünler Mng kargonun gittiği heryere teslim edilmektedir. Müşterilerimizin talep etmesi durumunda, ürünlerini Mng kargonun ilgili şubesindende teslim alabilir. Şubeden teslim alınma istegi sipariş esnasında, ürün teslim adresi bölümüne belirtilmelidir.
Okulsan.com firması olarak 1.ci prensibimiz müşterilerimizin ürünlerini en kısa sürede ve memnuniyet içersinde teslim almasıdır. Ürün teslimleri iş yoğunluğuna ve ürünün mahiyetine göre 1-3-7 iş gününde firmamızdan Aras kargoya yada firma araçlarımıza teslim edilmektedir.
Tabiki. Ürünü her hangi bir sebepden dolayı,gönderim yada kargo bedelini ödemek kaydıyla firmamıza iade edebilirsiniz. Ürün bedeli, firmamız hesabına ödenmiş yada kredi kartı ile ödenmiş ise yerine başka bir ürün alabilir yada yazılı vereceğiniz bir hesap nosuna  iadesini isteyebilirsiniz. Firmamız 7 iş gününde gönderim veya kargo bedelini düşerek yazılı hesabınıza ödemesini yapacaktır.


Firmamızın iade ödemesi yapabilmesi için ürünlerin iade edilmiş olması gerekmektedir ve İade edilecek ürünler mutlaka Mng kargo firmasına verilmelidir. 
Hiç önemli değil ! 
Okulsan.com firmamız müşteri memnuniyeti esaslı satış yapar. Ürünlerimiz Aras kargo tarafından yada araçlarımız tarafından hasarlı teslim edilmesi durumunda, müşterilerimizden ricamız hasarlı ürününün bir kaç yerinden resmini çekmesi ve [email protected] email adresine göndermesidir. Bu durumda ürünün yenisini en kısa sürede firmamız tarafında gönderilir.
Önemli nokta !
Ürünün yenisinin gönderim yapılabilmesi için, hasarlı ürünün firmamıza ulaşmış olması gerekmektedir. Yenisi gönderilecek olan hasarlı ürünü, Aras kargoya karşı ödemeli olarak vermeniz yeterlidir.

 
Evet. Kargo firmaları 2010 dan bu yana kapıda ödem sistemleri için yeni bir uygulamaya geçmiştir. Çalınma ve kayıp olaylarından dolayı müzdarip olduklarını savunan bütün kargo firmaları, ürünün ödemesini alıp paketi ondan sonra açılması yönünde personellerini bilgilendirmişlerdir.

Ürün hasarlımı paketi açmadan nasıl bileceğim!
Hiç meraklanmayın! Okulsan.com firması ürününüzün yenisini gönderir.

Örneğin kargo personeli ürün bedeli ödemeyi almış ve hızlıca gitmiş olsada yada paket 2 gün sonra açılıp hasar yeni görülmüş olsada,v.s. sebeplerden;

Hiç meraklanmayın! Okulsan.com firması ürününüzün yenisini gönderir. 
Sadece yapmanız gereken hasarlı ürünleri MNG kargoya vererek firmamız adresine ürünleri karşı ödemeli olarak vermeniz. Ürünler tarafımıza ulaşır ulaşmaz yenisi tarafınıza kargo bedelsiz gönderilecektir.
Evet ürünlerimiz son derece kaliteli olup firmamız Eğitim Araçları İmalatı sektöründe 2007 den beri imalat yapmaktadır. Ticaret odası 2007 yılı tescil numaramız 903657 dir.
Okulsan.com firmamız müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler imal etmekte, müşterilerimize kaliteli hizmet vermektedir.
Kredi Kartı ile alışveriş sitelerinden satın alma yapılamamasının 3 sebebi olabilir.
1.cisi- Kredi kartınızda limit olmayabilir.
2.cisi-Cep telefonunuzada gelecek olan 3D güvenlik şifresi size ulaşmamıştır.
3.cüsü-Kredi Kartınız sanal postan alışveriş yapabilmeye açık olmalıdır. Açık değilse bankanızla görüşebilirsiniz.